Tworzenie sklepów internetowych

Twój sklep internetowy to strona internetowa, która zawiera informacje zarówno o twoich produktach i usługach, jak i Twojej firmie. Zapewniamy potężne rozwiązanie internetowe dla Twojej firmy, zintegrowane z akceptacją kart kredytowych i płatności elektronicznych.

Mamy wszystkie niezbędne usługi, aby stworzyć i uruchomić Twój sklep internetowy, przebudować lub pomóc w utrzymaniu istniejącego, w bardzo przystępnych cenach.

Tworzymy skuteczne sklepy internetowe, które przynoszą pieniądze swoim właścicielom. Oto, co możemy dla Ciebie zrobić:

  1. Front-end w tym projektowanie strony internetowej, system rejestracji, koszyk, formularz wyszukiwania, integrację certyfikatu bezpieczeństwa.

  2. Back-end (sekcja administracyjna), w tym logowanie, system kontroli dostępu, zarządzanie produktami i zamówieniami, pobieranie i zarządzanie zdjęciami produktów, akceptacja płatności elektronicznych.

  3. Opracowanie bazy danych produktów.

Dla tego żeby otrzymać wycenę swojego projektu lub uzyskać szybką odpowiedź na swoje pytanie, skorzystaj z formy z pytaniami.

 

Uzyskaj rabat

Skorzystaj z kalkulatora i uzyskaj rabat na swój projekt. Po przesłaniu formularza nasz menedżer skontaktuje się z Tobą w celu zastosowania rabatu. Zniżka będzie obowiązywać przez trzy dni od daty rezerwacji.

Wysokość rabatu zmienia się co tydzień i zależy od obciążenia produkcyjnego.
Rabat dotyczy tylko rozwoju nowej strony internetowej.