Opracowujemy nowoczesne i przejrzyste strony internetowe w niezawodnym systemie zarządzania i świadczymy pełen zakres powiązanych usług. Główne obszary działalności to:

28517.png

Witryny korporacyjne, sklepy internetowe, witryny , portale, witryny społecznościowe, witryny adaptacyjne, strony docelowe, integracja z CRM, sieci społecznościowe i inne projekty internetowe.

Więcej

28518.png

Kompletny zestaw narzędzi do organizacji pracy firmy.

Więcej

28522.png

Zamówienie lub aktualizacja strony dla urzędów i organizacji państwowych, doprowadzając ją do pełnej zgodności z ustawodawstwem.

Więcej

28520.png

Wsparcie techniczne witryn, wsparcie informacyjne witryn, przeprojektowanie, obsługa witryn, własne centrum obsługi klienta, własny system interakcji z klientami przy projektach, utrzymanie i aktualizacja witryny.

Więcej

28521.png

Wzrost pozycji strony, optymalizacja techniczna, wzrost ruchu na stronie, promocja w wyszukiwarkach sklepów internetowych, analityka internetowa.

Więcej

28523.png

Logotypy, identyfikacja wizualna, brandbook.

Więcej

28524.png

Reakcja witryny jest 100 razy szybsza, lepszy ranking witryn w Google, znaczny wzrost konwersji sklepu internetowego, przyspieszenie witryn.

Więcej

28525.png

PayU to system płatności elektronicznych adresowany do wszystkich serwisów o charakterze e-Commerce. Płatności PayU to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie, tak aby klienci odczuwali pełen komfort i wygodę.

WięcejUzyskaj rabat

Skorzystaj z kalkulatora i uzyskaj rabat na swój projekt. Po przesłaniu formularza nasz menedżer skontaktuje się z Tobą w celu zastosowania rabatu. Zniżka będzie obowiązywać przez trzy dni od daty rezerwacji.

Wysokość rabatu zmienia się co tydzień i zależy od obciążenia produkcyjnego.
Rabat dotyczy tylko rozwoju nowej strony internetowej.