Opinie klientów

«Gazprom transgaz Białoruś» wyraża wdzięczność firmie ArtisMedia Sp. z o.o. za wykonaną pracę w celu zmiany tematycznej strony reklamowo-informacyjnej www.metan.by

Firma poradziła sobie z zadaniem, działała szybko, kreatywnie podchodziła do niestandardowych rozwiązań.

Życzymy sukcesów Twojej firmie i informujemy o gotowości do dalszej współpracy w zakresie obsługi technicznej i informacyjnej serwisu.

Zastępca Dyrektora Generalnego «Gazprom transgaz Białoruś»
Dzmitry Anniuk

Główna dyrekcja Belteleradiocompany dziękuję osobiście specjalistom ArtisMedia Sp. z o.o. za wysoką jakość świadczonych usług przy aktualizacji strony internetowej www.tvr.by 

Belteleradiocompany
Dyrektor Scgennikova S.

Wyrażamy wdzięczność zespołowi ArtisMedia za wysokiej jakości usługi i terminowe wykonanie prac nad stworzeniem oficjalnej strony internetowej mińskiego metra na wysokim poziomie merytorycznym. Pozytywnym aspektem na który zwróciliśmy uwagę  była uprzejmość pracowników firmy, oraz dostarczenie szybkich informacji zwrotnych i wygodę testowania gotowego produktu. Główny inżynier metra w Mińsku

ZapadHimTorg wyraża wdzięczność firmie ArtisMedia za wykonaną pracę w celu opracowania i wsparcia sklepu internetowego «Wyspa czystości». Firma radzi sobie z powierzonymi zadaniami, szybko reaguje na zgłoszenia i terminowo realizuje zadania.

Kierownik działu e-commerce «ZapadHimTorg»

Kierownictwo firmy Minskhlebprom wyraża wdzięczność pracownikom ArtisMedia, którzy brali udział w tworzeniu naszej strony internetowej www.minskhleb.by

Zespół ArtisMedia zawsze szybko i kompetentnie reaguje na wszystkie pytania. Witryna została utworzona na preferowanej platformie 1C Bitrix, ponieważ przedsiębiorstwo wprowadza 1C Enterprise 8. Serwis jest wygodnie administrowany i edytowany, realizowane są również podzadania do integracji z automatycznym systemem sterowania.

Witryna wykonana przez pracownię ArtisMedia w pełni spełnia wymagania przedsiębiorstwa, jest wygodna pod względem administracyjnym, wykonana w krótkim czasie i działa niezawodnie.
Zastępca dyrektora generalnego do spraw handlowych Minskhlebprom
Kravchuk D.

Białoruskie Stowarzyszenie Czerwonego Krzyża potwierdza, że ​​firma ArtisMedia Sp. z o.o. świadczyła usługi związane z rozwojem serwisu subdomeny dapamoha.redcross.by od grudnia 2018 do maja 2019. BSCK wyraża wdzięczność za profesjonalizm w rozwoju serwisu, a także za uważne podejście do uwag klienta, które wpłynęły podczas realizacji zamówienia.Międzynarodowy Ruch Czerwonego Krzyża

Administracja parku przemysłowego "Great Stone" dziękuje pracownikom ArtisMedia  za wysokiej jakości pracę wykonaną przy tworzeniu zasobu onestation.by online. Skuteczność, odpowiedzialność specjalistów i programistów ArtisMedia zapewniła terminowe wykonanie powierzonych im zadań.

Kierownik administracji „Great Stone”

Zwracamy uwagę na terminowość i jakość wykonanych prac, sumienność i profesjonalizm specjalistów ArtisMedia w zakresie modernizacji infrastruktury komputerowej i sieciowej Ministerstwa Gospodarki Republiki Białoruś. Dziękujemy za  stworzenie i wdrożenie Portalu Korporacyjnego Ministerstwa Gospodarki w oparciu o oprogramowanie Bitrix 24.

Zastępca ministra Ministerstwa Gospodarki Republiki Białoruś J.Czebotar

Ministerstwo Zasobów Naturalnych i Ochrony Środowiska Republiki Białoruś wyraża wdzięczność firmie ArtisMedia za wysokiej jakości wykonane usługi związane ze świadczeniem aktualizacji strony internetowej międzynarodowego projektu pomocy technicznej «Usunięcie barier dla rozwoju energetyki wiatrowej w Republice Białoruś».

Ministerstwo Zasobów Naturalnych i Ochrony Środowiska

Belinterexpo wyraża wdzięczność ArtisMedia za rozwój witryny www.belinterexpo.by

Dzięki profesjonalizmowi i dobrze skoordynowanej pracy zespołu ArtisMedia uzyskaliśmy dokładnie ten efekt, na który oczekiwaliśmy. Każdy szczegół realizowano na wysokim poziomie, w tym przemyślana nawigacja, nowoczesny design oraz uwzględnienie wszystkich możliwych niuansów naszej działalności.

Specjalne podziękowania szefowej działu technicznego Aleksandry Dakuko za uwagę i sprawność w rozwiązywaniu wszystkich problemów.

Życzymy zespołowi ArtisMedia profesjonalnych zwycięstw i sukcesów!
Belinterexpo
Dyrektor Wwedensky E.

Nasza poprzednia witryna została zrobiona przez firmę ArtisMedia, więc tworzenie nowej strony internetowej powierzyliśmy tej zaufanej firmie. Dużą rolę odegrał również ciekawy design witryny naszej firmy.

Współpraca z firmą ArtisMedia pozostawiła miłe wrażenia. Nasze prośby zawsze były uwzględniane w krótkim czasie. Poziom zawodowy pracowników firmy jest dość wysoki.

Doradzimy firmę ArtisMedia naszym partnerom i znajomym, a być może sami ponownie zwrócimy się do ich usług. Dziękujemy za pomoc!

Dyrektor Ekspoforum PU
А. Starykow

Firma ArtisMedia została wybrana przez nas na podstawie wyników konkursu przeprowadzonego wśród innych białoruskich programistów. Na wybór ArtisMedia jako naszego partnera wpływają następujące czynniki: długoletnia praca w zakresie tworzenia stron internetowych; współpraca z renomowanymi organizacjami; przeprowadzono wywiady z potencjalnymi deweloperami nowej siedziby Mohylewliftmasz, na podstawie których największe wrażenie wywarli pracownicy ArtisMedia; akceptowalna cena.

Współpracę z zespołem ArtisMedia ułatwiło to, że jej pracownicy szybko zrozumieli specyfikę przedsięwzięcia, a wszystkie nasze życzenia zostały szybko i sprawnie zrealizowane. Praca z personalem ArtisMedia jest kontynuowana po uruchomieniu strony: rozwiązania wszystkich pojawiających się problemów są dostarczane w dość krótkim czasie.

Jeśli zdecydujesz się na zakup własnej strony internetowej za odpowiednią cenę, ArtisMedia może być dla Ciebie właściwą opcją.

Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Handlowych Mohylewliftmasz SA
S. Czertkow

Główna Dyrekcja Belteleradiocompany dziękuje osobiście specjalistom ArtisMedia za wysoką jakość usług świadczonych przy realizacji serwisu tvr.by.

Dzięki kompetencjom, szybkiemu rozwiązywaniu problemów pojawiających się w trakcie pracy, odpowiedzialności i życzliwości Aleksandra Dakuko oraz innych specjalistów współpraca z ArtisMedia była przyjemna, owocna i efektywna.

Życzymy spółce ArtisMedia pomyślności i dalszego utrzymywania pozycji lidera.

Zastępca Dyrektora Generalnego Dyrekcji Głównej kanału telewizyjnego Białoruś 24
E. Baranow

Nasza firma zapoznała się z firmą ArtisMedia i jej dyrektorem Konstantinem Kurilo w 2004 roku, kiedy konieczne powstała potrzeba w opracowaniu strony internetowej. Firma ArtisMedia w jak najkrótszym czasie i bardzo wysokiej jakości wykonała prace nad stworzeniem strony internetowej http://agropromimpeks.by/. W przyszłości wielokrotnie kontaktowaliśmy się, aby wprowadzić aktualne zmiany w naszej witrynie. 

Ostatnio, w związku ze zmianą kierunku działania przedsiębiorstwa i koniecznością przeniesienia serwisu na platformę Bitrix, konieczne stało się dokonanie fundamentalnych zmian w zawartości naszego serwisu. Te prace zostały również pomyślnie wykonane przez pracowników ArtisMedia. Jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanej pracy. 

http://agropromimpeks.by/
M. Leszkiewicz

Obiecująca i dynamicznie rozwijająca się firma posiadająca zaawansowane technologie do pracy z klientami, tworząca ciekawe i pięknie rozwinięte witryny. Nasza firma jest zadowolona ze współpracy z ArtisMedia. Z niecierpliwością czekamy na nowe wspólne projekty.

Po komunikacji z dyrektorem i specjalistą od reklamy kontekstowej możemy wystawić tylko pozytywne opinie.

Przede wszystkim pamiętam bezpośrednią komunikację z Sergiuszem Łobanowym.

Administrator systemu Zajezdni autobusowej Baranowicze
Wiktor Kruglik

Aby opracować stronę internetową nasza firma zwróciła się do ArtisMedia po analizie rynku usług IT. Rozsądne ceny i dobre podejście do klienta pomogły w dokonaniu ostatecznego wyboru. Pracownicy firmy szybko reagowali na pojawiające się problemy, udzielając fachowych porad.

Jesteśmy gotowi polecić usługi firmy ArtisMedia w zakresie tworzenia witryn naszym partnerom i znajomym.

Dyrektor Energoprivod
W. Kościukiewicz

Bardzo długo szukaliśmy firmy, z którą moglibyśmy rozpocząć współpracę przy rozwoju naszej strony internetowej SMI.BY. Wybraliśmy ArtisMedia z wielu powodów, z których głównymi są profesjonalizm i indywidualne podejście do naszego projektu, który początkowo wyglądał jak rysunek ołówkiem na kartkach papieru.

Chciałbym zwrócić uwagę na wygodę komunikacji w feedzie projektowym, terminowe odpowiedzi na pytania, opracowanie niestandardowych funkcjonalności specjalnie dla naszej firmy oraz wysoką jakość pracy programisty.

Za całą pracę dajemy ArtisMedia 9 punktów. Dziękujemy za jakość świadczonych usług i profesjonalizm!

Zastępca dyrektora Agencja Włodzimierza Grewcowa Sp. z. o.o.
E. Swirydo

Zamówiliśmy usługi reklamy kontekstowej. Reklama zadziałała, a nasza sprzedaż znacznie wzrosła w okresie jej umieszczania. Pracowaliśmy z menedżerem Glebem, praca była szybka i profesjonalna. Specjalne podziękowania dla niego za to!

Jesteśmy zadowoleni z wykonanej pracy i oceniamy ją na 9 punktów. Spodziewamy się na dalszą owocną współpracę.

Marketer firmy Biały Dom
М. Zabojewa

Z firmą ArtisMedia współpracujemy od 2010 roku na polecenie firmy Superloto Sp. z. o.o. Jest to jedna z nielicznych firm, która pozytywnie zarekomendowała się w zakresie zobowiązań dotyczących terminowości i jakości prac. Personel firmy ArtisMedia jest wysoko wykwalifikowany i uprzejmy. W trakcie bieżącej pracy - od projektu po testowanie - firma oferowała nam różne opcje rozwiązywania problemów.

Dostaliśmy wysokiej jakości projekt i programowanie za rozsądną cenę. Jesteśmy gotowi polecić usługi firmy ArtisMedia w zakresie tworzenia stron internetowych naszym partnerom i znajomym.

Dyrektor Biotime Sp. z. o.o.
W. Galenczyk

Firma TopsHouse zajmuje się produkcją domków ogrodowych i letniskowych z drewna profilowanego w Moskwie. Współpracę z firmą ArtisMedia rozpoczęliśmy z polecenia naszych kolegów, którzy mieli już smutne doświadczenie w komunikacji z inną firmą internetową.

Mimo że budowa letniskowych domów, łaźni, altan, zwłaszcza w Moskwie, to temat bardzo specyficzny i bardzo konkurencyjny, specjaliści firmy ArtisMedia doskonale to rozumieli i kompetentnie odpowiadali na wszystkie napływające prośby.

W październiku 2014 r. podpisano umowę na wykonanie korporacyjnej strony internetowej topshouse.ru, w ciągu dwóch tygodni opracowano pierwotną specyfikację techniczną, ustalono koszt, warunki prac oraz podstawowe warunki wsparcia technicznego. W marcu 2015 r. większość prac została zakończona, a na początku maja strona została uruchomiona.

Kierownictwo TopsHouse wyraża wdzięczność wszystkim twórcom strony internetowej topshouse.ru i jest gotowe polecić ArtisMedia jako znakomitych wykonawców zadań o dowolnej złożoności i wysokim poziomie.

W chwili obecnej kontynuujemy współpracę w zakresie promocji i wsparcia technicznego projektu. Drobne nakładki, które pojawiają się w procesie pracy, łatwo niweluje sumienność i profesjonalizm pracowników firmy. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku i dziękujemy serdecznie.


Dyrektor Generalny TopsHouse Sp. z. o.o.
A. Pozdniakow

Chciałbym wyrazić wdzięczność firmie ArtisMedia za rozwój strony internetowej itportal.by.

Zespół ArtisMedia oceniam jako profesjonalistów, którzy kochają swoją pracę i są w niej dobrze zorientowani. Bez trudu znaleźliśmy wspólny język, wszystkie nasze pomysły zostały szczegółowo omówione i znaleźliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Chciałbym zwrócić uwagę na szybkość otrzymywania informacji zwrotnych od programistów: niezwłocznie odpowiadali na wszystkie nasze prośby i zawsze udzielali pełnej, szczegółowej odpowiedzi.

Jestem zadowolony z pracy i projektu stworzonego przez zespół ArtisMedia. Współpraca była owocna.

Założyciel projektu ITportal - katalogu usług i firm IT
S. Skuczylin

Wyrażamy naszą głęboką wdzięczność zespołowi ArtisMedia za profesjonalizm i wysoką jakość pracy nad rozwojem strony www.belrabota.by.

Wybierając twórców serwisu wzięliśmy pod uwagę wieloletnie doświadczenie oraz bogate portfolio projektów internetowych realizowanych w różnych branżach. Wykazując się dużym profesjonalizmem i kreatywnym podejściem, pomimo złożoności zadań, specjaliści firmy ArtisMedia poradzili sobie z nimi niezwykle szybko i sprawnie, jednocześnie wprowadzając kompetentne i wartościowe uzupełnienia zarówno do projektu strony, jak i jej części funkcjonalnej.

Będzie nam miło w przyszłości współpracować z firmą ArtisMedia i śmiało możemy polecić ją wszystkim naszym partnerom.

Założyciel gazety „Zapraszamy do pracy” oraz serwisu belrabota.by
S. Alferowicz
Dziękujemy firmie ArtisMedia za wysoką jakość pracy! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku (strona www.eedrf.by) i cieszymy się, że wybraliśmy właśnie tę firmę.

Cały proces tworzenia strony internetowej okazał się nie tak przerażający, jak początkowo sądziliśmy. Dziękuję działowi technicznemu firmy, zwłaszcza Aleksandrze Dakuko, za nauczanie i szczegółowe wyjaśnianie, jak radzić sobie z administracyjną częścią strony. Chciałbym, aby nauka odbywała się w naszym biurze, abyśmy jako Klienci czuli się bardziej komfortowo. Mamy nadzieję, że właśnie tak będzie w przyszłości.

Dziękuję za szybkie rozwiązanie wszystkich problemów, jest to dla nas bardzo cenne. Bardzo nam się spodobało, że firma szybko spełniła naszą prośbę o rozbudowę serwisu i zaproponowała dobrą ofertę handlową, która odpowiadała nam zarówno pod względem budżetu, jak i warunków pracy. Poleciłem już ArtisMedia swoim partnerom. Ogólna ocena pracy to 9 punktów na 10, więc jest miejsce na postęp!

Dyrektor Leks Forum Sp. z. o.o.
Iwan Martynow

Gdy pojawiło się pytanie wybóru dewelopera naszej strony, oczywiście jako przykład postanowiliśmy ocenić projekty tworzone przez różne firmy internetowe. Skupiliśmy się na prezentacji witryn, ich zawartości, wygodzie lokalizacji linków, stron i wyszukiwaniu informacji. Projekty firmy ArtisMedia wydały nam się atrakcyjne zarówno zewnętrznie, jak i merytorycznie. Pod czas rozmowy telefonicznej otrzymaliśmy wyczerpujące informacje na temat warunków pracy, które zadecydowały o naszym wyborze.

Zamówiliśmy usługę rozwoju strony internetowej i promocję.

Firma stworzyła stronę internetową ściśle według naszych pomysłów i wymagań, ale nie obyło się bez pewnych trudności. Ze względu na dużą liczbę produktów i ich opisów konieczne było wypracowanie wygodnego i zrozumiałego sposobu umieszczania informacji, który ostatecznie został wdrożony.

Katalog zawiera dużo szczegółowych opisów towarów, które należało wprowadzić do tabel o złożonej strukturze. A ponieważ byli dla nas bardzo ważni, pracownicy ArtisMedia rozwiązali ten problem i jak najszybciej wprowadzili wszystkie niezbędne informacje.

Później zamówiliśmy promocję witryny w celu pozyskania nowych klientów. W tej chwili nieustannie pracujemy nad ulepszaniem zawartości naszej strony internetowej http://belpromsystem.by/.

Życzymy firmie Artismedia dalszych sukcesów, powiększenia armii stałych klientów, rozwoju i pomyślności biznesu!

Dyrektor Belpromsystem Sp. z. o.o.
P. Sansiewicz

Firma ArtisMedia dała się poznać jako wiarygodny partner i kreatywny wykonawca, dlatego wybraliśmy tę firmę do stworzenia oficjalnej strony internetowej Kalina-Bel Sp. z. o.o.

Zespół programistów od razu zrozumiał, czego chcemy, i zaczął to wcielać w życie. Strona okazała się dokładnie taka, jak sobie wyobrażaliśmy. Oczywiście ArtisMedia wprowadził własne poprawki, przekonując nas o niektórych szczegółach, które naprawdę przyniosły korzyść witrynie pod względem jej funkcjonalności.

Chciałbym oczywiście zwrócić uwagę na szybką informację zwrotną od menedżera - Julii Baranowskiej.

Firmę ArtisMedia wyróżnia wśród innych skuteczność, dokładność i zrozumienie, co w tej dziedzinie rzadko się zdarza. Polecamy tę firmę każdemu, kto zamierza stworzyć własną stronę internetową.

Przedsiębiorca indywidualny, menedżer zarządzający Kalina-Bel Sp. z. o.o.
A. Cwirko

Szanowni Panie i Panowie!

Kierownictwo firmy Aleksstroj wyraża wdzięczność pracowni ArtisMedia za profesjonalne podejście do rozwoju strony internetowej naszej organizacji. Strona okazała się informacyjna, pięknie zaprojektowana i, co najważniejsze, dostępna dla klientów. Byliśmy bardzo zadowoleni, że firma ArtisMedia zapewniła pełny cykl tworzenia strony internetowej: od projektu po testowanie.

W imieniu zespołu naszej organizacji życzę powodzenia, realizacji ciekawych projektów i pomysłów oraz bardziej przyjaznych klientów. Niech praca przyniesie radość całemu zespołowi i klientom! Życzę twórczego sukcesu!

Dyrektor Aleksstroj Sp. z. o.o.
A. Lagowski

Kierownictwo Mleczarni w Baranowiczach wyraża wdzięczność firmie "ArtisMedia" za stworzenie strony www.ranitsamilk.by. Strona stała się wizytówką naszej firmy w Internecie.

Wierzymy, że korzystając z Państwa usług dokonaliśmy właściwego wyboru i spodziewamy się na długoterminową współpracę. Życzymy sukcesów, kreatywności, pomyślności i ciekawych projektów.

Pracować z zawodowcami jest łatwo!

Zastępca dyrektora ds, Handlowych Mleczarnia w Baranowiczach SA
I. Kozłowski

Firma BelMarszrut-TV Sp. z. o.o. wyraża wdzięczność firmie ArtisMedia za pracę wykonaną nad rozwojem serwisu beltv.by

Pracownicy firmy bardzo dokładnie zdefiniowali koncepcję strony, uchwycili ważne punkty oraz zrealizowali wszystko w najlepszy sposób. Szczególne podziękowania kierujemy do specjalistki Julii Baranowskiej, która wprowadziła w życie wszystkie najbardziej oryginalne pomysły.

ArtisMedia to firma, z którą miło się współpracuje, bo zawsze jesteś pewien wyniku!

Dyrektor BelMarszrut-TV Sp. z. o.o.
Е. Turowiec

Firma BELAZ-SERVICE SA wyraża wdzięczność zespołowi firmy ArtisMedia za opracowanie, zaprojektowanie i stworzenie serwisu informacyjnego http://belaz-s.by/.

Po zapoznaniu się z portfolio firmy Artismedia uwierzyliśmy w profesjonalizm i dobrą pracę jej personelu. Każda z przedstawionych identyfikacji wizualnej serwisów z portfolio okazała się łatwa do zrozumienia, nie przeładowana zbędnymi elementami, co bardzo nam się spodobało.

Złożoność pracy nad naszym projektem polegała na tym, że świadczymy usługi w różnych kierunkach, począwszy od sprzedaży części zamiennych do maszyn górniczych, a skończywszy na przewozie ładunków. Zespół ArtisMedia był w stanie zaoferować wygodny i łatwy do zrozumienia sposób umieszczenia całej gamy usług na stronie głównej.

Wybierając firmę ArtisMedia, rozumiemy, że podjęliśmy właściwą decyzję. Dziękujemy za aktywną twórczą współpracę i kreatywne podejście do biznesu. Pozytywne doświadczenia naszej wspólnej pracy potwierdziły rzetelność i wysokie kwalifikacje pracowników firmy ArtisMedia.

Życzymy firmie ArtisMedia samych ciekawych projektów i rozwoju, pomyślności i długowieczności.

Dyrektor BELAZ-SERVICE SA
W. Dziemidowicz

Uzyskaj rabat

Skorzystaj z kalkulatora i uzyskaj rabat na swój projekt. Po przesłaniu formularza nasz menedżer skontaktuje się z Tobą w celu zastosowania rabatu. Zniżka będzie obowiązywać przez trzy dni od daty rezerwacji.

Wysokość rabatu zmienia się co tydzień i zależy od obciążenia produkcyjnego.
Rabat dotyczy tylko rozwoju nowej strony internetowej.