Pytania / Odpowiedzi

Pozycjonowanie SEO to zestaw działań, które mogą znacznie poprawić widoczność witryny w wyszukiwarkach dla zapytań profilowych.


«1C-Bitrix: zarządzanie witryną» - profesjonalny system zarządzania projektami internetowymi, uniwersalne oprogramowanie do tworzenia, wspierania i udanego rozwoju stron internetowych.


Wiele osób twierdzi, że Internet może przynosić zyski. Dzieje się tak, ponieważ nie wyobrażają sobie dobrze korzyści z inwestycji w projekt internetowy.


Wyszukiwarki nie należą do nas, nie ponosimy odpowiedzialności za ich nieprawidłowe działanie.


Kilka prostych kroków do pięknej i przyjaznej dla użytkownika strony internetowej:


Korzystając z modułu «Informacja zwrotna», możesz szybko i łatwo nawiązać kontakt z odwiedzającymi witrynę.


Dowiedz się, czy Twoja witryna spełnia najnowsze wymagania Google.


Strona responsywna (ang. Responsive Web Design) - to taki projekt stron internetowych, który zapewnia poprawne wyświetlanie strony na różnych urządzeniach podłączonych do sieci Internet i dynamicznie dopasowuje się do określonych wymiarów okna przeglądarki.


Umożliwia wysyłanie dużej liczby obrazów w uporządkowany sposób i samodzielne przesyłanie ich do serwisu.


Moduł jest przeznaczony do dostępu autoryzowanego użytkownika do określonej strony w witrynie.


W sekcji osobistej kupujący śledzi wszystkie swoje zamówienia i w pełni zarządza swoim kontem wewnętrznym.


Jest używany tylko wtedy, gdy istnieje moduł «Katalog». Pozwala użytkownikowi umieścić produkty katalogu w Koszyku i złożyć zamówienie.


Katalog to zbiór produktów podzielonych na kategorie i podkategorie.


Moduł «Nowości» służy do rozmieszczenia dowolnych wiadomości w porządku chronologicznym: aktualności, informacje prasowe i inne wydarzenia firmowe, prezentacje nowych produktów, usług. 


Optymalizacja serwisu rozumiana jest jako proces zmiany struktury serwisu w oparciu o analizę zapytań. Optymalizacja serwisu to jeden z najważniejszych etapów optymalizacji witryn pod kątem wyszukiwarek.


Wyszukiwarka (ang. search engine search engine) - specjalna strona internetowa, na której użytkownik na zadane zapytanie może uzyskać linki do stron odpowiadających temu zapytaniu.


Co to jest zapytanie? Wyszukiwane hasło to fraza wprowadzana przez użytkownika w polu wyszukiwarki, a następnie wyszukiwane są dokumenty zawierające frazę określoną przez użytkownika.Wynikiem wyszukiwania jest tzw. lista linków do dokumentów (stron www) odpowiadających zapytaniu.


To jest obecność witryny (linki do witryny) w wynikach wyszukiwania.


Semantyczny mechanizm zapytań to wybór słów i wyrażeń, których najprawdopodobniej zażądają tematyczni odbiorcy witryny. Obejmuje słowa kluczowe zarówno osobno, jak i w kwalifikujących się kombinacjach.

  • 1
  • 2

Uzyskaj rabat

Skorzystaj z kalkulatora i uzyskaj rabat na swój projekt. Po przesłaniu formularza nasz menedżer skontaktuje się z Tobą w celu zastosowania rabatu. Zniżka będzie obowiązywać przez trzy dni od daty rezerwacji.

Wysokość rabatu zmienia się co tydzień i zależy od obciążenia produkcyjnego.
Rabat dotyczy tylko rozwoju nowej strony internetowej.