O nas

Zwiększamy dochody naszych klientów pomagając efektywnie wykorzystywać Internet w biznesie.

Od 2002 roku ArtisMedia oferuje wysokiej jakości i niedrogie usługi internetowe dla Twojej firmy:
  • tworzenie witryn;
  • integracja Bitrix24;
  • wsparcie witryn;
  • pozycjonowanie SEO;
  • tworzenie sklepów internetowych.


Zalety pracy z ArtisMedia

  1. Pewność. Współpracujesz z firmą, która z powodzeniem działa na rynku usług internetowych od 2002 roku.
  2. Niezawodność. Udoskonalona przez lata technologia pracy i zarządzania projektami pozwala wytrzymać zobowiązania wobec ciebie dotyczące czasu i jakości.
  3. Wygoda. Otrzymujesz pełen zakres usług dla skutecznej promocji swojego biznesu w Internecie.
  4. Zwrot z inwestycji. Otrzymujesz nie tylko stronę internetową, ale stałe źródło otrzymywania zamówień.
  5. Korzyść. Otrzymujesz projekt o optymalnym stosunku jakości do ceny, który pozwala wykorzystać uwolnione fundusze do osiągnięcia innych celów.

Zabezpieczenia techniczne

Nasza firma dysponuje nowoczesnym sprzętem, oprogramowaniem, narzędziami do projektowania, rozwoju i testowania naszych produktów. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom najlepsze rozwiązania na rynku IT. Zapewniamy pełny okres rozwoju - od projektu do testowania produktu, szkolenie personelu i wsparcie. 

Zespół

Nasz zespół to ludzie pełni kreatywnych pomysłów, kierowani chęcią stworzenia czegoś nowego i doprowadzenia go do perfekcji.

Doradca indywidualny będzie zarządzał projektem i utrzymywał z Tobą kontakt przez cały okres tworzenia i promocji strony internetowej.

Doświadczenie naszych projektantów obejmuje projektowanie stron internetowych, logo, interfejsów systemowych, co pozwoli Ci stworzyć nie tylko piękną, ale także przejrzystą i funkcjonalnie wygodną stronę internetową. Ogólny wygląd, nawigacja i elementy wizualne Twojej witryny zostaną utworzone podczas ścisłej interakcji z Tobą.

Programiści naszej firmy opracują dla Twojej witryny moduły oprogramowania i bazy danych, które pozwolą na szybką zmianę informacji tekstowych i graficznych. Wprowadzone zmiany będą natychmiast dostępne dla odwiedzających witrynę.

Nasi specjaliści zoptymalizują Twoją witrynę pod kątem lepszych rankingów w wyszukiwarkach i szybszego ładowania.

Po zakończeniu tworzenia witryny zostanie ona przetestowana. Wszystkie aspekty - od nawigacji do czasy ładowania - zostaną ponownie przetestowane w celu wyeliminowania nieścisłości, zapewnienia maksymalnej funkcjonalności i wygody.


Jakość i gwarancje

W dzisiejszych czasach trudno jest uzyskać wysokiej jakości projekt i programowanie za rozsądną cenę. Poza tym, nawet po zapłaceniu tej kwoty, czy możesz być pewien, że otrzymasz usługi wysokiej jakości?

Teraz nie musisz bać się przepłacać. ArtisMedia gwarantuje, a nasi klienci potwierdzają, że zapłacisz tylko za produkty najwyższej jakości, bez ryzyka zmarnowania pieniędzy. Współpracując z nami na pewno zwrócisz swoją inwestycją!

Sukces

Twój sukces jest naszym sukcesem. Dlatego dbamy o ciebie po realizacji zamówienia. Nasi klienci to nasz kapitał! Jesteśmy zawsze z Tobą po zakupie. Jesteśmy zawsze gotowi Ci pomóc. Jeśli masz pytanie lub masz problem, złóż zamówienie. To najszybszy i najskuteczniejszy sposób na kontakt z nami. Odpowiemy Ci wkrótce (zwykle nie więcej niż 30 minut w dni robocze, jeśli masz umowę wsparcia).

Uzyskaj rabat

Skorzystaj z kalkulatora i uzyskaj rabat na swój projekt. Po przesłaniu formularza nasz menedżer skontaktuje się z Tobą w celu zastosowania rabatu. Zniżka będzie obowiązywać przez trzy dni od daty rezerwacji.

Wysokość rabatu zmienia się co tydzień i zależy od obciążenia produkcyjnego.
Rabat dotyczy tylko rozwoju nowej strony internetowej.