O projekcie

Prywatne przedsiębiorstwo "Darida" to firma o swojej historii, tradycjach i wysokiej jakości produktach. "Darida" produkuje i sprzedaje napoje pitne i bezalkoholowe, popularne zarówno na Białorusi, jak i za granicą. Jakość napojów potwierdzają liczne nagrody firmy.

Przejdź na stronę

Zadanie

  • Przedstawić aktualny katalog produktów wód mineralnych, gazowanych, pitnych dla odbiorców hurtowych, konsumentów białoruskich i zagranicznych;
  • Przeprojektowanie strony, nowy funkcjonalny interfejs;
  • Responsywna strona z poprawnym wyświetlaniem treści na tabletach i urządzeniach mobilnych.

Przebieg pracy

Prywatne przedsiębiorstwo "Darida" to firma o swojej historii, tradycjach i wysokiej jakości produktach. "Darida" ma wysoką ocenę w produkcji i sprzedaży napojów pitnych i bezalkoholowych, popularnych zarówno na Białorusi, jak i za granicą.

Również na stronie głównej serwisu Darida.by wbudowany Moduł pop-up reprezentujący obraz unikalnej studni głębinowej, w stosunku wymiarowym do rzeczywistych obiektów.

2.png

Strona "produkty" zawiera pełny katalog produktów, w którym kupujący może zapoznać się ze wszystkimi rodzajami produkowanych i sprzedawanych napojów.
Przy wyborze konkretnej pozycji produktu, gość przechodzi do karty produktu, na której wyświetlana jest informacja o składzie napoju i objętości butelek. 

4.png

Na stronach STM i ved partnerom firmy "Darida" oferowane są warunki współpracy w zakresie produkcji towarów pod ich marką, a także informacje na temat promocji i sprzedaży produktów.

Odwiedzający stronę mogą uzyskać wszelkie niezbędne dane kontaktowe poszczególnych działów, jak również dane kontaktowe regionalnych przedstawicieli PE "Darida". Po wybraniu konkretnego obszaru lub kraju na interaktywnej mapie pojawi się okno ze wskaźnikiem lokalizacji wybranego przedstawiciela.

5.png

Dla zagranicznych nabywców opracowaliśmy angielską wersję strony, pod względem informacyjnym identyczną z rosyjską wersją strony internetowej firmy "Darida".

Wynik

Nasz zespół wykonał świetną i skrupulatną pracę nad projektem, w wyniku czego strona została żywa i jaskrawa, zarówno jak i produkty przedsiębiorstwa!

Girl.jpg


Uzyskaj rabat

Skorzystaj z kalkulatora i uzyskaj rabat na swój projekt. Po przesłaniu formularza nasz menedżer skontaktuje się z Tobą w celu zastosowania rabatu. Zniżka będzie obowiązywać przez trzy dni od daty rezerwacji.

Wysokość rabatu zmienia się co tydzień i zależy od obciążenia produkcyjnego.
Rabat dotyczy tylko rozwoju nowej strony internetowej.