O projekcie

Klient: Służba medyczno-socjalna Czerwonego Krzyża "Dapamoga" świadczy pomoc medyczną, indywidualną opiekę w domu, a także usługi socjalne dla klientów. 

Usługa zapewnia wiedzę i umiejętności w zakresie szkolenia z pierwszej pomocy i opieki domowej w oparciu o doświadczenie pracowników Czerwonego Krzyża.

Cel: wsparcie i promocja usługi Medyczno-społecznej Czerwonego Krzyża "Dapamoga" w Internecie.

W ramach projektu stworzyliśmy stronę internetową na subdomenie dapamoga.redcross.by.

Czytaj opininie Przejdź na stronę

Design strony internetowej

Projekt strony został opracowany na podstawie książki marki Czerwonego Krzyża. Główne kolory to biały i czerwony. Grupą docelową witryny są użytkownicy w wieku od 18 do 65 lat. Aby przejść do żądanej sekcji na stronie, wystarczy jedno kliknięcie.

Strona główna

Na stronie głównej umieszczono blok z linkami do szczegółowych informacji o serwisie.

2.png

Sekcja historii wolontariuszy została również umieszczona na stronie głównej witryny.

3.png

Dział "Donate" 

W sekcji „Donate” możesz zobaczyć, jakie opcje darowizn są dostępne i jak możesz uczestniczyć w pomocy Czerwonemu Krzyżowi.
6.png

Wynik

Strona internetowa dla Służby medyczno-socjalnej Czerwonego Krzyża "Dapamoga" została opracowana dla użytkowników w wieku od 18 do 65 lat. Dlatego możesz znaleźć informacje na stronie za pomocą jednego kliknięcia. Strona zawiera informacje o serwisie i jego usługach. Użytkownicy mają możliwość zapoznać się z materiałami szkoleniowymi oraz zainspirować się pracą wolontariuszy Za pomocą feedbacku można zadawać pytania.  


Uzyskaj rabat

Skorzystaj z kalkulatora i uzyskaj rabat na swój projekt. Po przesłaniu formularza nasz menedżer skontaktuje się z Tobą w celu zastosowania rabatu. Zniżka będzie obowiązywać przez trzy dni od daty rezerwacji.

Wysokość rabatu zmienia się co tydzień i zależy od obciążenia produkcyjnego.
Rabat dotyczy tylko rozwoju nowej strony internetowej.